Jeseň nám pomaly klope na dvere. Už čoskoro nás zaplaví v celej svojej farebnosti. Spolu s ňou na výslnie vystúpi aj jesenná kolekcia. V ponuke určite nájdete topánky rôznych farieb a odtieňov, ktoré nesmú chýbať ani vo vašom topánkovníku. Aké farby budú počas tejto jesene trendy?

Čiernou nič nepokazíte

Možno si hovoríte, že hravé jesenné farby jednoducho nie sú pre vás. Je to v poriadku. Nemusíte predstierať ani sa nútiť do extravagantnosti. Mnoho žien radšej staví na neutrálnu čiernu farbu, ktorú poľahky doladí k akémukoľvek outfitu. S čiernymi topánkami môžete vyzerať elegantne, ležérne, ba dokonca sa hodia aj ku športovému oblečeniu. Lodičky, tenisky, mokasíny, čižmičky či snehule, stačí si len vybrať.

S oranžovou v dave nezaniknete

Oranžová je farbou radosti a kreativity. Je symbolom harmónie a emočnej energie. Ide o vášnivú farbu, ktorá sa radí medzi teplé odtiene. Oranžová je skvelou voľbou pre každú ženu, ktorá má vo zvyku okúzliť svoje okolie. Ak sa radíte medzi odvážne ženy, ktoré sa neboja byť stredobodom pozornosti, topánky v oranžovej farbe sú pre vás to pravé.

Okrová farba pre elegantné dámy

Teplý a sýty odtieň žltej predstavuje okrová farba. Jej zlaté odlesky pripomínajú jesenné slnko. Pozitívna farba tiež vylepšuje náladu. A preto sa môžete spoľahnúť, že v okrových mokasínach alebo lodičkách sa zaručene budete cítiť lepšie. Navyše, okrová je dokonalá pre všetky naturálne typy, keďže ju ľahko kombinovateľná s rôznymi prírodnými odtieňmi – hnedou, zelenou, sivou aj khaki.

Urobte dieru do sveta v žltých čižmičkách

Optimistická žltá rozžiari váš outfit a zvýši vaše sebavedomie. Žltá farba nepozná vek, preto sa hodí ku každej žene – blondínke, brunetke aj ryšavovláske. Môžete ju kombinovať so striedmymi farbami, no tiež so žiarivými odtieňmi. Nech je ako chce, v žltých topánkach okoliu ukážete, že vy sa len tak niečoho nezľaknete.

Vyberte si kvalitné topánky, v ktorých sa budete cítiť komfortne. Topánky, ktoré budú praktické a trendy zároveň.

Autor: Nadmerka

Značka: Jeseň obuv v jesenných farbách