Život s veľkým chodidlom je problematický nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Ak patríte k skupine ľudí s nadmernými nohami, určite s tým máte bohaté skúsenosti. Nájsť pohodlné topánky, ktoré budú kvalitné a splnia aj vaše estetické požiadavky, môže byť náročné. Možno vás poteší správa, že v tom nie ste samy. Aj celebrity a známe osobnosti sa s podobnými ťažkosťami potýkajú.

Blonďavá kráska – Paris Hilton

Vedeli ste, že známa herečka, ktorá stvárnila hlavnú postavu v nejednej komédií, nosí tiež nadmernú obuv? Paris Hiltonová má veľkosť nohy 43. To je niečo, však?

Žena mnohých tvárí – Uma Thurman

Poznáte filmy od Quentina Tarantina? Známy scenárista a režisér herečku Umu Thurman obsadil v nejednom filme. Kill Bill, v ktorom herečka stvárňuje spravodlivosť, alebo Pulp Fiction, kde hrá rolu tajomnej bohatej ženy. Zaujímavé je, že Uma nosí topánky o veľkosti 43.

Romantická Kate Winslet

Herečka Kate Winslet, ktorú všetci poznáme z Titanicu, kde si zahrala rolu bohatej hrdinky Rose nespokojnej so svojím zámožným životom, má tiež v topánkovníku nadmerné topánky o veľkosti 43 a to meria iba 170 centimetrov!

Talentovaná Oprah

Známa americká moderátorka, herečka a vydávateľka časopisu Oprah sa tiež potýka s problémami s veľkosťou chodidla. Predstavte si – má veľkosť nohy 43. Herečka sa s touto skutočnosťou rozhodla nezmieriť a schválne nosí o číslo menšie topánky.

Ex-manželka Toma Cruisa – Kate Holmes

Povedali by ste, že známa herečka Kate Holmesová, má tiež veľké nohy? Hoci meria len čosi málo cez 170 centimetrov, môže sa pochváliť veľkosťou topánok 43.

Tak vidíte? Vôbec nie ste jediná s veľkým chodidlom. Známe osobnosti si so svojím problémom poradili s gráciou a eleganciou. Poradíte si aj vy?

Autor: Nadmerka

Značka: život na veľkej nohe