S príchodom jari môžete konečne vytiahnuť zo spodku topánkovníka svoje staré lodičky a prevetrať ich. Jasné, čierna vás pravdepodobne nesklame, ale čo tak staviť všetko na červenú? Nenechajte sa viac obmedzovať veľkosťou nohy a osviežte svoj outfit o originálne topánky.

Elegantná za každú cenu

K lodičkám červenej farby na stredne vysokom opätku dopasujte oblečenie v striedmejších farbách. Vzorované obtiahnuté nohavice, v ktorých budete pôsobiť módne a nevtieravo. Pokiaľ dávate prednosť vyzývavejšiemu oblečeniu, nič nepokazíte skladanou alebo obtiahnutou sukňou, ktorá odhalí vaše členky a lýtka. Lodičky môžete nosiť aj počas pracovných dní. Na decentnom 5 centimetrovom podpätku sa totiž budete cítiť maximálne pohodlne.

Červená je farba pre sebavedomé ženy

Energicky, húževnato a plní života, tak vyzerajú ľudia odetí v červenej. Niekto sa môže cítiť v prítomnosti červenej ohrozene, verte však, že farba je v skutočnosti známkou odvahy a úspechu.

Lodičky podľa materiálu

Lakovaná koženka, z ktorej je vyrobený vrch topánky, je syntetickým materiálom. Syntetická je tiež podošva. Stielka, pozostáva z pravej kože.

Ako sa starať o lodičky?

Každé topánky by ste správne mali ošetrovať prípravkom, ktorý je vhodný na daný materiál, aby vám vydržali čo najdlhšie. Používaním rôznych prostriedkov sa tiež zachová ich lesk.

Ideálnym prostriedkom je impregnačná pena, ktorá sa hodí na hladkú, lakovanú useň, semiš, velúr aj syntetické materiály. Pena tiež oživí farbu a ochráni topánky pred vlhkosťou.

Módny tip na záver: Vyzerajte v červenej skvele

Voľte odtieň, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Nemusíte si hneď kupovať lodičky v žiarivej červenej, práve naopak. V prechodnom období, na jar a jeseň, vykročte do ulíc s odtieňom burgundského vína.

Najlepšiu kombináciu tvorí červené s čiernou, tmavou modrou a hnedou. Ak obľubujete svetlejšie farby, voľte béžový tón, bielu alebo sivú.

Autor: Nadmerka

Značka: nadrozmerné lodičky pekné nadmerné lodičky