Zabudnite na nudné kombinácie. Šaty sa už dávno nekombinujú iba s elegantnými lodičkami či sandálikmi. Pokojne si k nim obujte pohodlné tenisky, ktoré vášmu outfitu dodajú tú správnu šťavu. Čím odvážnejšia kombinácia, tým viac IN budete počas nadchádzajúcej sezóny. Či už zvolíte farebné tenisky, ale dáte prednosť klasike v podobe bielych a čiernych tenisiek, rozhodne nešliapnete vedľa. Naučte sa kombinovať šaty s teniskami a zažiarte.

Ako nosiť šaty s teniskami

Tenisky sú univerzálne a tak pohodlné, že sa dnes nosia už takmer ku všetkému. Kým kedysi dámy nosili len elegantné lodičky či letné sandále, dnes si aj k sukni a šatám bez obáv obujú obľúbené tenisky. Nebojte sa tejto praktickej kombinácie a vytvorte si dokonalý styling pomocou niekoľkých trikov.

 

Náš TIP:
K výrazným šatám si vezmite jednofarebné tenisky a vyhnite sa tým vzorovaným. Váš outfit tak bude pôsobiť ucelenejšie.

 

1. Stavte na kontrast

Čipka a tenisky? K romantickým bielym šatám sa samozrejme hodia jednoduché biele tenisky, ktorými nič nepokazíte. Ak ale chcete originálnejší a výraznejší outfit, siahnite po robustných teniskách s výraznou platformou, ktoré dokonalo doplnia váš jednoduchý ženský outfit. To isté platí o farebných kontrastoch. Nebojte sa obuť si výrazné teniskyodvážnych farbách, ktoré rozžiaria váš outfit. Nevyhýbajte sa farbám a využite kontrast vo svoj prospech. Cez šaty si môžete prehodiť ležérny svetrík, alebo džínsovú bundu, ktorá sa k teniskám skvelo hodí.

Dámske žlte tenisky vhodné k šatám

Dámske strieborné tenisky vhodné k šatám

Dámske modre tenisky vhodné k šatám

Objavte širokú ponuku dámskych tenisiek

 

2. Džínsové aj maxi šaty

Absolútnym hitom tohtoročnej sezóny sú džínsové, ale aj maxi šaty, ktoré sú pohodlné a mimoriadne praktické. K obom typom šiat si pokojne obujte pohodlné tenisky, v ktorých zvládnete bez ťažkostí obehať všetky pracovné aj súkromné povinnosti. K tmavým džínsovým šatám sa perfektne hodia kontrastné biele tenisky, ale báť sa nemusíte ani tých farebných. V prípade, že siahnete po farebnej obuvi, nezabudnite na správny výber kabelky či ruksaku.

Dokonalá harmónia aj odvážny kontrast šaty s teniskami

3. Dokonalá harmónia

Nelákajú váš výrazné kombinácie alebo chcete staviť na elegantnú klasiku? Ani v takom prípade sa nemusíte vyhýbať teniskám. Stačí, ak zvolíte elegantné a minimalistické modely, ktoré vytvoria so šatami či sukňou dokonalú harmóniu. Je len na vás, či pôjdete cestou klasickej, alebo športovej elegancie. Dôležité je, aby ste sa v outfite cítili pohodlne.

Nebojte sa kombinovať ženské sukne či šaty s teniskami. Je len na vás, či stavíte na dokonalú harmóniu, alebo výrazný kontrast. Objavte širokú ponuku dámskych tenisiek, ktoré sú pohodlné, jednoducho kombinovateľné a vždy rozžiaria každý outfit.

Autor: Nadmerka
Foto: Freepik, Canva, Pexels, Unsplash, Nadmerka