Ženy sa delia na dve skupiny. Na kabelkové, teda tie, ktoré šalejú po kabelkách a potom topánkové, ktoré si vybudovali láskyplný a silný citový vzťah k topánkam. Ak patríte k druhej skupine, s Nadmerkou môžete svojej vášni popustiť uzdu aj vy.  Nadmerka totiž umožňuje nosiť kvalitnú a štýlovú obuv aj tým ženám, ktoré potrebujú nadmernú veľkosť. Nezáleží na tom, akú máte veľkosť nohy. Rozžiarte svoj jarný outfit štýlovou a vhodnou obuvou.

Ranný komfort v teniskách

V neutrálnych čiernych ARA teniskách sa budete cítiť nadmieru pohodlne. Ich vrch je vyrobený z usne (hladkej kože, velúru a laku) a vnútro z kože a textilu. Vŕšku topánky dominuje zips a šnúrky. Vložka z topánky je tiež špecifická – poskytuje oporu klenbe chodidla. Tenisky zladíte k športovému aj k ležérnemu štýlu.

Elegantnejšie typy môžu siahnuť po teniskách z usne, v matnej červenej farbe. Tenisky sú vyrobené z usne (na vrchu) a ich vnútro zas pozostáva z textilu a kože. Hneď po originálnom dizajne je ich najväčšou výhodou vymeniteľná vložka. Vložku môžete nahradiť ortopedickou a dopriať svojej nohe luxus. Čo určite stojí za zmienku, sú práve ventilačné kanáliky, vďaka ktorým v topánkach cirkuluje vzduch.

Poobedná prechádzka v mokasínach

Do módy opäť prichádzajú aj mokasíny. Sú elegantné, ľahké ako pierka a ako stvorené na príjemný jarný deň strávený v parku. Mokasíny z brúsenej usne s podšívkou z kože a textilu v odtieni modrej farby vám sľubujú nielen pohodlie, ale aj dlhú životnosť.

Večer vkusná s poltopánkami z usne

Čierne poltopánky vyrobené z brúsenej usne, spracovanej kože, na 9 centimetrovom podpätku doladíte k sukni aj úzkym džínsam. Predĺžia vám nohy a budete v nich vyzerať elegantne. Navyše, čierna farba dodáva poltopánkam na výnimočnosti a hodí sa k extravagantnému aj vzorovanému oblečeniu.

Autor: Nadmerka

Značka: jarné nadrozmerné topánky