Plesová sezóna je neodvratne za dverami a spolu s ňou prichádza na rad otázka vhodného outfitu. Okrem šiat musí každá žena myslieť aj na topánky, ktoré doplnia jej celkový vzhľad. Tie by mali farebne ladiť k šatám alebo doplnkom.

ČERVENÉ TOPÁNKY PRE ODVÁŽNU ŽENU

Červená je farbou vášne, lásky a odvahy a bez akýchkoľvek pochýb osvieži každý outfit. Je skvelou voľbou najmä v prípade, ak ste sa rozhodli pre jednofarebné šaty tmavšej farby. Nevylučuje sa ale ani kombinácia zlatej alebo striebornej s červenou. Záleží iba na vašich preferenciách.

Unikátne červené lodičky zo semišu so zmäkčenou stielkou a nízkym potiahnutým podpätkom sú vyrobené z kože a ponúknu vám vytúžený komfort počas celého večera.

Čierne lodičky pre elegantnú ženu

Vybrali ste si farebné alebo vzorované šaty? V tom prípade vás zaručene nesklamú klasické čierne lodičky, ktoré vám dodajú na elegancii a ladnosti. Navyše, keďže sú čierne lodičky vysoko praktické, nemusíte ich skladovať vzadu v šatníku, práve naopak. Lodičky môžete nosiť aj na menej oficiálne príležitosti.

Čierne lodičky vyrobené z kože majú usňový zvršok, zmäkčenú stielku a atraktívny ihličkový podpätok.

Ružové lodičky pre sebavedomú ženu

Pokiaľ premýšľate nad elegantným kúskom, ktorý nebude pôsobiť fádne a nudne, ale zároveň ani nezakričí o pozornosť, siahnite po ružových lodičkách vyrobených z mikrovelúru. Lodičky sú okrem plesu vhodné tiež na bežné nosenie. Hrubší podpätok vám navyše poskytne stabilitu a oporu. Je teda ideálnym riešením v prípade, že vysoké topánky neobľubujete.

Extravagantné odtiene pre kreatívne ženy

Trochu extravagancie nie je nikdy na škodu. Najmä vtedy, keď je reč o topánkach. Ak uprednostňujete kúsky, ktoré si každý všimne už z diaľky, voľte výraznejšie, no stále vkusné farby. Zlaté sandále z kože na sedem centimetrovom podpätku môžu byť riešením. Alternatívu vám ponúkajú metálovo strieborné lodičky vyrobené z kože s potiahnutým podpätkom, ktoré sú vďaka zmäkčenej stielke skutočne pohodlné.

Ako vidíte, na veľkosti nezáleží. Aj s väčšími chodidlami totiž môžete zažiariť na akejkoľvek spoločenskej akcii. Stačí si iba nájsť tie správne topánky.

Aktuálna ponuka dámskych topánok z Nadmerky, vhodných aj do spoločnosti.

Autor: Nadmerka

Značka: obuv na ples