Hľadáte elegantné a zároveň pohodlné topánky na bežné nosenie? Lodičky sú príliš vysoké, baleríny zase príliš obyčajné? V tom prípade by ste sa mali poobzerať po novom prírastku do vášho topánkovníka. Dámske poltopánky sú nielen pohodlné, ale aj mimoriadne štýlové a praktické. Nosiť ich totiž môžete s čímkoľvek.

Objavte štýlové dámske poltopánky 2

K letným sukniam či šatám, k nohavicovému kostýmu, ale aj k obyčajným rifliam. Poltopánky sa hodia skutočne k akémukoľvek outfitu a niektoré dokážu zastúpiť aj lodičky. Vybrať si totiž môžete z rôznych typov, modelov, farieb aj štýlov.

Je len na vás, či siahnete po klasických oxfordkách, alebo výraznejších poltopánkach s nízkou podrážkou. Kým v minulosti boli za poltopánky považované len klasické nízke topánky na šnurovanie, dnes sem radíme aj mokasíny, espadrilky či slip-ony.

 

Ako (ne)nosiť dámske poltopánky?

Nespornou výhodou dámskych poltopánok je ich univerzálnosť. Dnes už nie je ničím výnimočným vidieť dámu v elegantných šatách a masívnejších poltopánkach. Jemný ženský outfit a masívne, pánsky pôsobiace poltopánky patria medzi trendy kombinácie posledných rokov.

 

Objavte širokú ponuku kvalitných dámskych poltopánok

 

Pri kombinovaní poltopánok a outfitov môžete popustiť uzdu vašej fantázii, vyhnite sa však začiatočníckym chybám. Nikdy nenoste poltopánky s teplákmi či trojštvrťovými nohavicami. Pamätajte, že k šortkám sa hodia espadrilky či slip-ony, nie však jemné poltopánky.

Široká ponuka dámskych poltopánok

Dámske poltopánky na podpätku

Ak vás myšlienka na podpätky predsa len neopustila, potom vám do pozornosti dávame tieto špeciálne poltopánky. Šnurovacie topánky na podpätku kombinujú pohodlie poltopánok a sofistikovanosť lodičiek. Vďaka zaväzovaniu sa vám nebudú vyzúvať ani šmýkať, pomerne nízky podpätok je potom zárukou pohodlia počas celodenného chodenia.

 

Vyberte si kožené poltopánky presne podľa vašich predstáv

 

Poltopánky na podpätku sú ideálnou voľbou pre dámy, ktoré si chcú v práci dopriať pohodlie a zároveň nestratiť šik výzor. V prípade, že vás šnurovanie otravuje, siahnite po našuchovacích poltopánkach s podpätkom. Aj tie sa hodia k elegantnému kostýmu, šatám či sukni.

Hľadáte pohodlné kožené poltopánky na každú príležitosť? U nás si vyberiete pár, ktorý naplní vaše očakávania. Vychutnajte si pohodlie a eleganciu pri každom kroku.  

Autor: Nadmerka
Foto: Unsplash, Nadmerka

 

Značka: dámska obuv dámske poltopánky