Bezradne stojíte pred skriňou s letným oblečením a premýšľate, čím oživiť nudný outfit? Nemusíte si kupovať nové šaty, sukne ani blúzky. Celkom hravo si vystačíte so štýlovými topánkami. Tie totiž dokážu dodať šťavu akémukoľvek outfitu. Zabudnite na nudné monochromatické looky a skúste to tento rok inak a vezmite farebné topánky.

Ako vylepšiť nudný outfit Na pomoc si vezmite trendy farebné topánky

Hitom tohtoročného leta sú jednoznačne farby a farebné topánky.  Žiarivé aj menej nápadné, výber je len na vás. Nadchádzajúce mesiace budú taktiež patriť metalickým materiálom, bodkám a pásikom. Ak stavíte na výrazné štýlové topánky, žiaden outfit nebude nudný. Nemusíte si lámať hlavu nad výraznými doplnkami – biele tričko a klasické džínsy jednoducho doplňte farebnými balerínami a máte vyhraté.

Perforovane farebne baleriny

Cervene nadrozmerne baleriny

 

Objavte širokú ponuku farebných dámskych topánok

 

Nebojte sa farieb (farebné topánky)

Množstvo žien sa farebným outfitom či doplnkom vyhýba zo strachu, že by farebné outfity pôsobili príliš infantilne. To je však veľká chyba. Ak sa totiž naučíte farby kombinovať tak, aby ste vo výslednom outfite zachovali harmóniou, váš outfit bude elegantný. Dôležité je neprekombinovať v jednom outfite príliš mnoho farieb.

Zlte tenisky Remonte

Vďaka farebným topánkami môžete upraviť jeden outfit na niekoľko rôznych spôsobov. Elegantný kostým so žltými teniskami? Prečo nie! Ak naopak dostanete chuť na niečo elegantnejšie, k tomu istému kostýmu si pokojne obujte červené lodičky či metalické mokasíny. Uvidíte, že s každým párom topánok bude váš outfit vyzerať úplne inak.

Nezáleží na tom, či si k béžovým šatám obujete oranžové lodičky alebo modré tenisky – dôležité je, že na prvý pohľad nudný outfit rozžiarite farebnými akcentami v podobe štýlových topánok.

 

Hitom sú zvieracie vzory

Horúcim trendom sú aj zvieracie vzory, ktoré zaplavili obchody aj ulice. Nohavice s leopardom či šaty so zebrou sa vrátili do našich šatníkov a spolu s nimi aj dilema, ako ich kombinovať. S čím skombinovať leopardiu sukňu, aby ste nevyzerali ako z roku 2010? Aj v tomto prípade vás zachránia farby.

Bordove lodicky Gabor

Zvieracie vzory sa odporúča kombinovať s kontrastnými farbami, a to najmä s červenou. Červené topánky sa hodia k leopardovi, ale aj k zebre. Ak si netrúfate na príliš výrazné farby v kombinácii so zvieracím vzorom, začnite napríklad s bordovými lodičkami, ktoré sú elegantné a zároveň dodajú vašim outfitom šťavu.

Dodajte svojim outfitom šťavu farebnými topánkami

 

Autor: Nadmerka
Foto: Freepik, Nadmerka

Značka: leto