Ak máte široké chodidlá, trápia vás vybočené palce alebo spadnuté klenby, kvalitná obuv vám vie výrazne uľahčiť každodenné fungovanie. Zdravotnú obuv však oceníte nielen pri zdravotných komplikáciách. Vyberte si kvalitné topánky presne podľa vašich potrieb a doprajte vašim nohám pohodlie, ktoré si zaslúžia.

Najlepšie topánky pre široké aj bolestivé nohy

Trápia vás bolesti nôh, opuchnuté chodidlá, zarastajúce nechty či iné zdravotné komplikácie chodidiel? Potom iste viete, že okrem správnej liečby je dôležitá aj vhodná obuv. Tá dokáže hotové zázraky.

Bolestivé chodidlá v nesediacich topánkach nám totiž dokážu poriadne znepríjemniť deň. Nie je to však len o nepríjemnej bolesti, ale aj o riziku ďalších komplikácií. Ak totiž nebudete nosiť vhodnú obuv, čoskoro sa môžu objaviť ďalšie zdravotné problémy. Topánky, ktoré vás tlačia na vybočenom palci, vám môžu spôsobiť silné bolesti vystreľujúce do ďalších oblastí. Nevhodne zvolená obuv tak môže byť spúšťačom bolestí nôh či chrbtice.

Obväzová obuv VAROMED pre široké aj bolestivé nohy

Zimná obväzová obuv VAROMED

Zimná vychádzková obuv VAROMED

V prípade, že máte široké chodidlá, iste viete, že nájsť pohodlné topánky je večný boj. V bežných obchodoch sa takáto obuv jednoducho nepredáva. Ak by ste chceli čižmy, ktoré zapnete aj na širšej nohe, museli by ste si kúpiť o niekoľko čísel väčšie. A to zrejme nechcete. Riešením je práve kvalitná zdravotná obuv pre široké chodidlá, ktorá sa plne prispôsobí vašim chodidlám a potrebám.

 

Vedeli ste, že…
… ak nosíte nevhodnú obuv, riskujete otlaky, zarastajúce nechty, kurie oká, padnutú klenbu aj pätovú ostrohu?

 

Objavte ponuku kvalitnej zdravotnej obuvi

 

V našej ponuke nájdete množstvo modelov zdravotnej obuvi nemeckého výrobcu Varomed. Značka je na nemeckom trhu už od roku 1959, kedy začala vyrábať prvé zdravotné topánky. Dodnes zostáva verná svojej tradícii a hodnotám. Značka Varomed si zakladá na kvalite a udržateľnosti. Všetky výrobky sú šité v Európe. V našej ponuke nájdete pohodlnú obväzovú obuv na zimné aj letné mesiace, široké papuče aj kvalitné zimné čižmy pre široké nohy.

Hľadáte topánky pre široké nohy alebo zdravotnú obuv? nazrite do širokej ponuky kvalitnej nemeckej značky Varomed. Obuv šitá v Nemecku s dlhoročnou tradíciou je zárukou pohodlia a kvality. Všetky produkty si môžete prísť vyskúšať do našej kamennej predajne, kde vám radi poradíme s výberom.

 

Navštívte nás osobne

 

Autor: Nadmerka
Foto: Shutterstock, Unsplash

 

Značka: bolesť