letom každoročne prichádza nie len slnečné a príjemné počasie, ale i nová pozitívna energia, ktorú môžeme znásobiť aj módnymi kúskami v letných farbách. Letné obdobie je o radosti, a tomu sa prispôsobujú i aktuálne farebné trendy. Medzi kľúčové farby letnej kolekcie zaručene patrí žltá, oranžová, ale nechýbajú ani obľúbené odtiene béžovej a klasická biela farba, ktorá vždy dokáže očariť svojou krásou skrytou v jednoduchosti. Práve tieto farby by zaručene počas letnej sezóny nemali chýbať ani vo vašom šatníku a samozrejme ani vo vašej zbierke letnej obuvi.

Žltá a oranžová pre lepšiu náladu

Nie je žiadnym tajomstvom, že farebnosť oblečenia, obuvi a módnych doplnkov dokáže pozdvihnúť dobrú náladu, spríjemniť deň a dodať nám pozitívnu motiváciu. Každý z nás pozná ten príjemný pocit, keď slnko rozžiari momenty nášho bežného dňa, a práve žltá farba v našom šatníku dokáže vplývať podobne. Oranžová žltá patria medzi teplé odtiene, ktoré symbolizujú vitalitu, optimizmus a kreativitu. Jednou zo skvelých vlastností týchto farieb je ich schopnosť podporiť a naštartovať našu energiu. A ich ďalšia výhoda? Obuv v týchto farbách je skutočne originálna a neprehliadnuteľná, takže vďaka nej určite zaujmete a stanete sa neprehliadnuteľnou.

Obujte sa športovo a originálne v energických farbách

Žltú s oranžovou možno smelo zvoliť aj pri výbere obuvi na športovú aktivitu. Pri športe je veľmi dôležitá motivácia, energia hýbať sa a radostný pocit. Presne to a omnoho viac prinesie športovému zážitku obuv v energických farbách, ktorými sú spomínané žltá s oranžovou. Častokrát je práve náš športový outfit jedným zo zdrojov motivácie hýbať sa a naplno sa tešiť zo športu.

Letná elegancia s bielou a béžovou

Jednoduché, nadčasové, romantické a elegantné- presne také sú ďalšie dva farebné odtiene letnej sezóny, ktorými sú biela a béžová. Ich zaradením do nášho šatníka zaručene nikdy nič nepokazíte. Sú synonymom krásy ukrývajúcej sa v jednoduchosti, ktorá vytvára dojem elegancie a štýlu.

Máte vo svojom šatníku na leto obľúbené farby, na ktoré zaručene nedáte dopustiť? Možno nám aj vy dáte za pravdu, že si leto nemožno predstaviť bez energickej žltej a oranžovej, a zároveň elegantnej bielej s béžovou.

Autor: Nadmerka

Značka: farby letnej sezóny