Na svadbe by mala zažiariť najmä nevesta, no ani ostatné dámy nesmú podceniť prípravu. Krásne spoločenské šaty a topánky sú základom svadobného outfitu. Pri výbere topánok si ako prvé zrejme väčšina z nás všimne dizajn. Pohodlie a kvalitu však netreba brať na ľahkú váhu, veď výberom topánky na svadbu alebo svadobnej obuvi strávite niekoľko hodín. Viete, ako si vybrať svadobné topánky, ktoré budú krásne a pohodlné zároveň?

Ako vybrať dámske topánky na svadbu pre nevestu aj svadobčanky svadobné topánky

Bolí vás predstava, že máte celý deň aj noc stráviť v nepohodlných lodičkách, ktoré vás tlačia a odierajú? Zabudnite na nepohodlné svadobné topánky a vyberte si správne. Aj v lodičkách sa môžete cítiť ako v papučkách. Neveríte?

 

Topánky pre nevestu, v ktorých zažiari

Čaká vás váš veľký deň a vy nechcete pri výbere topánok na svadbu šliapnuť vedľa? v tom prípade vyberajte s rozvahou. Topánky by mali ladiť s vašimi svadobnými šatami a zároveň by nemali byť výraznejšie než váš svadobný outfit.

Svadobné sandále Brenza Nero

Svadobné Lodičky Brenza Nero

Svadobné Lodičky Brenza Nero

Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných svadobných topánok za skvelé ceny.

 

Ak chcete staviť na istotu, siahnite po decentných lodičkách bielej či krémovej farby. V prípade, že preferujete pohodlie a vysoké podpätky vás nelákajú, pokojne si obujte kožené lodičky na nižšom a širšom podpätku.

 

Náš TIP:
Kožené lodičky s nastaviteľným remienkom vám poskytnú dostatok pohodlia počas celého večera.

 

Chcete si dopriať luxus a štipku extravagancie? Nechajte spod bielych šiat vykuknúť extravagantné lodičky, ktoré dokonalo doplnia váš svadobný outfit. K jednoduchým svadobným šatám si vezmite strieborné lodičky a verte, že zažiarite.

 

Svadobné topánky bez podpätku? Prečo nie

Už dávno neplatí, že na slávnostné príležitosti si musí dáma vziať vysoké topánky. Či už ste nevesta, alebo sa chystáte na svadbu niekoho iného, dôležité je predovšetkým pohodlie. Ak si netrúfate stráviť celý večer v lodičkách, siahnite po elegantných topánkach na platforme.

 

Vyznáte sa v dámskej obuvi?
Overte si svoje znalosti v našom veľkom prehľade.

 

Spoločenské balerínky môžete mať obuté počas celej svadby, alebo si ich vezmite so sebou a keď vám začnú lodičky prekážať, jednoducho sa prezujete do pohodlných kožených balerín.

Biele baleríny si môže obuť aj nevesta. Pod dlhými svadobnými šatami si nikto nevšimne, že nemáte topánky na podpätku.

 

Sandále vždy so zatvorenou špičkou

Nevesta by mala vždy voliť zatvorené lodičky, prípadne sandále so zavretou špičkou. Zabudnite na otvorené sandále s pančuškami – takémuto faux pas sa vyhnite širokým oblúkom.

Svadobné sandále Brenza Nero ruzove

Svadobné sandále Brenza Nero modre

Svadobné sandále Jenny by Ara biele

Nazrite do širokej ponuky sandál a vyberte si spoločenskú obuv na špeciálnu príležitosť aj bežné nosenie.

 

Do topánok s otvorenou špičkou nepatria pančušky a tento typ topánok nie je vhodný ani pre nevestu.

Naopak, družička či svadobčanka si otvorené sandále dovoliť môže. Najmä, ak ide o letnú svadbu v exteriéri. V takomto prípade nezabudnite na dôkladnú pedikúru, aby neupravené nechty či päty nepokazili celkový dojem.

Pri výbere topánok na svadbu si okrem dizajnu všímajte predovšetkým materiál a typ topánky. Vysoké lodičky vyzerajú skvelo, no tancovať v nich celú noc nevydržala ani Popoluška. Stavte na pohodlné kožené lodičky na širšom podpätku alebo svadobné topánky na platforme.  

Autor: Nadmerka
Titulná foto: Unsplash

 

Značka: svadobné topánky